SORMADAN ÖNCE BURDAN BİLGİ EDİNEBİLİRSİNİZ

SIK SORULAN SORULAR

– Siparişiniz tüm ürünleriniz ürün sayılarınız tamamlandı ise (bunu sipariş durumunuzdan görüntüleyebilirsiniz) ya da gerekmesi halinde iptal vb. işlemler tamamlandıktan sonra yaklaşık olarak 24 saat içerisinde kargoya verilmektedir. Siparişinizin hazır statüsünde olmasına rağmen 24 saat içerisinde kargoya verilmemesi durumunda bilgi alabilmek için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

– Kargo takip numaranız; siparişiniz kargoya verildiğinde ilgili kargo şirketi tarafından SMS olarak iletilmektedir. Aynı zamanda firmamız tarafınıza mail yolu ile bilgilendirme yapmaktadır. Kargo şirketinin gönderi takip sayfasında yada siparişlerim bölümünde kargo takip numaranızı ve kargo detayınızı görüntüleyebilirsiniz.

– Sipariş ya da ürün bazında site üzerinden tarafınızca iptal yapılamamaktadır. İptal talebinizi yazılı veya sesli iletişim kanallarından sipariş numaranızı da belirterek tarafımıza açık şekilde bayan etmeniz yeterli olacaktır. Ürün adedi bazında da düşüm talebinde bulunabilirsiniz.

– Havale seçeneğini işaretlediğinizde karşınıza çıkan metin taslağındaki süreci uygulamış olmanız gerekmektedir. Ödemelerin tarafımıza yansıması ve kontrol edilmesi için birkaç saat gerekebileceğini bilmenizi isteriz. Ödemeyi yaparken sipariş numaranızı‘açıklama’ alanına yazmamış olmanız yada iban ve firma ismimizi uygun şekilde yazmamış olmanız durumda siparişödemeniz aktif hale gelmemektedir. Bu gibi durumlarda info@hukumyayinlari.com adresimize dekont ve durumu açıklayan bir mail ileterek destek alabilirsiniz.

Tüm şikayetleriniz ve talepleriniz için 0 530 185 86 37 ya da info@hukumyayinlari.com mailimize ulaşabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN

BAŞKA BİR SORUNUZ VARSA BİZE ULAŞIN

Whatsapp: 0530 185 86 37

Mail: info@hukumyayinlari.com